SORANO 700 IP54 Zobacz większe

SORANO 700 IP54

Produkt dostępny

219,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 70
Stopień zabezpieczenia IP54 IP
Ilość źródła światła 1
Współpraca z LED Tak
Szerokość (cm) 8,5
Moc maksymalna 40W
Rodzaj gwintu E27
Rodzaj lamp Zewnętrzne
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie ogrodu powinno być funkcjonalne i stylowe, by stworzyć warunki do bezpiecznego i przyjemnego wypoczywania w przydomowej przestrzeni. Takie możliwości dają lampy na słupku SORANO 700 IP54.

Model SORANO 700 IP54 to większa z lamp stojących zewnętrznych, utrzymanych w tej samej stylistyce. Gwarancją bezpiecznego użytkowania lamp nawet w trudnych warunkach atmosferycznych jest wysoki współczynnik IP. Oprócz wymienionych produktów do rodziny zaliczają się też efektowne, minimalistyczne kinkiety. Można stosować je niezależnie albo połączyć różne oprawy, dla stworzenia praktycznego i spójnego wizualnie systemu oświetleniowego.

Ascetyczna forma lampy wpisuje się w większość modnych obecnie aranżacji, zwróconych w stronę minimalizmu. Idealnie sprawdzają się w ogrodach nowoczesnych, japońskich i skandynawskich. Przy ich pomocy da się też oświetlić ogrody klasyczne.

Lampy SORANO 700 IP54 najczęściej ustawia się wzdłuż ogrodowych alejek lub podjazdu do garażu, przy wejściu do domu, w pobliżu tarasu. Zapewniają wystarczającą ilość światła do bezpiecznego przemieszczania się oraz rekreacji w ogrodzie o każdej porze dnia i nocy.

SORANO 700 IP54 to prosty, prostopadłościenny słupek, wykonany z trwałego metalu w kolorze czarnym lub ciemnoszarym. Na jego szczycie znajduje się miejsce na pojedyncze źródło światła, okryte osłoną z mlecznobiałego tworzywa, przyjemnie rozpraszającego światło. Wszystkie lampy z rodziny SORANO mogą być używane z energooszczędnymi źródłami światła LED.

SORANO 700 IP54 to nowoczesny sposób na piękne i wygodne oświetlenie do przydomowego terenu.

* Pola wymagane