NILS IP44 500 Zobacz większe

Słupek oświetleniowy NILS 500 IP44

Produkt dostępny

165,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 50
Stopień zabezpieczenia IP44 IP
Dodatkowe funkcje Master Slave System
Współpraca z LED Nie
Ilość źródła światła 1
Szerokość pojedyńczego klosza 8,3
Szerokość (cm) 12
Moc maksymalna 13W
Rodzaj gwintu E27
Napięcie 230V
Materiał Metal/ Tworzywo sztuczne
Rodzaj lamp Zewnętrzne
Możliwość parowania lamp w grupy Tak (lampa Slave / wymaga lampy Master)
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
Czujnik ruchu nie
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie w ogrodzie zapewnia komfort przemieszczania się oraz podnosi bezpieczeństwo podczas korzystania z przydomowej przestrzeni. Warto stawiać na solidne rozwiązania, jak choćby nasza NILS 500 IP44.

Lampa zewnętrzna NILS 500 IP44 to jeden z ciekawszych produktów oświetleniowych, zaliczających się do rodziny opraw różniących się między sobą wysokością i rodzajem konstrukcji (lampy na słupku i kinkiety). Dzięki temu łatwo da się znaleźć idealne rozwiązanie do każdego ogrodu. Oprawa bywa umieszczana przy ścieżkach dojścia do domu, alejkach ogrodowych lub podjazdach do garażu jako funkcjonalne i w pełni bezpieczne oświetlenie ogrodowe. Wysoki współczynnik IP minimalizuje ryzyko dostania się do wnętrza wody lub wilgoci, co mogłyby trwale uszkodzić lampę.

NILS 500 IP44 wyróżnia się skrajnie uproszczonym designem, dlatego idealnie nadaje się do większości przydomowych aranżacji. Montuje się ją w ogrodach nowoczesnych i minimalistycznych, choć sprawdza się także w przestrzeniach klasycznych lub japońskich.

Lampa NILS 500 IP44 to prosty, metalowy słupek w kolorze czarnym. Na jego szczycie umieszczono pojedyncze źródło światła LED, okryte osłoną z mlecznobiałego tworzywa sztucznego. Całość konstrukcji wyróżnia się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

NILS 500 IP44 działa w systemie Master Slave (lampa zależna), który pozwala grupować produkty oświetleniowe w zespoły z lampami typu Master oraz pozostałymi oprawami zależnymi od nich.

Nowoczesny produkt NILS 500 IP44 to wręcz idealny sposób na ciekawe i praktyczne rozjaśnienie przydomowych przestrzeni.

* Pola wymagane