Nowe produkty

Kinkiety

Lampy techniczne

Lampy techniczne na ścianę to wyjątkowa grupa produktów, które szczególnie chętnie wybierane są przez klientów do wnętrz urządzonych w nowoczesnym lub loftowym stylu. Równie dobrze prezentują się również w pomieszczeniach utrzymanych w stylu klasycznym. Ideą montażu tego typu oświetlenia może być zarówno chęć doświetlenia wybran...

Lampy techniczne

Lampy techniczne na ścianę to wyjątkowa grupa produktów, które szczególnie chętnie wybierane są przez klientów do wnętrz urządzonych w nowoczesnym lub loftowym stylu. Równie dobrze prezentują się również w pomieszczeniach utrzymanych w stylu klasycznym. Ideą montażu tego typu oświetlenia może być zarówno chęć doświetlenia wybranych stref pomieszczenia, jak i rozproszenia światła w jego wnętrzu. Za jego sprawą projektanci wprowadzają do pomieszczeń niezwykłą aurę i tworzą niepowtarzalny klimat, który stanowi o wyjątkowości wnętrza.

Nowoczesne lampy techniczne na ścianę charakteryzują się prostotą i elegancją zarazem. Cechuje je modna, minimalistyczna forma, która doskonale oddaje współczesne trendy w architekturze wnętrz. Ogromnym atutem produktów jest ich ponadczasowa kolorystyka. Na pierwszy plan wysuwają się takie barwy jak zawsze modna biel i czerń oraz aluminium. Lampy techniczne na ścianę oprócz swojej podstawowej funkcji pełnią też rolę dekoracyjną. Zarówno one, jak i emitowane przez nie światło potrafią dodać uroku każdemu wnętrzu.

Lampy techniczne na ścianę mogą być montowane w kuchni, salonie, jadalni, ale także na schodach i w ciągach komunikacyjnych. Wtopione w ścianę, skąd emitują wiązkę światła, prezentują się niezwykle efektownie. Zależnie od produktu mogą być montowane w betonie lub ścianie z cegły albo zabudowie z płyty kartonowo-gispowej.

Prezentowane w ofercie AZzardo lampy techniczne na ścianę mają rozmaite kształty, kolory i wzory. Szeroki wybór niekiedy bardzo różnych w formie produktów pozwala na dobór odpowiedniej obudowy oświetleniowej niemal do każdego wnętrza. To, co łączy wszystkie produkty z tej kategorii to unikalny design i perfekcyjne wykonanie. Dzięki wysokiej jakości wykorzystanych do produkcji materiałów lampy AZzardo odznaczają się trwałością oraz wysoką odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Więcej
Kinkiety Jest 129 produktów.
na stronę
1 - 36 z 129 produktów
Pokazuje 1 - 36 z 129 elementów