Filtruj według

Producenci

KinkietyW tej kategorii nie ma produktów.

Lampy techniczne

Lampy techniczne na ścianę to wyjątkowa grupa produktów, które szczególnie chętnie wybierane są przez klientów do wnętrz urządzonych w nowoczesnym lub loftowym stylu. Równie dobrze prezentują się również w pomieszczeniach utrzymanych w stylu klasycznym. Ideą montażu tego typu oświetlenia może być zarówno chęć doświetlenia wybranych stref pomieszczenia, jak i rozproszenia światła w jego wnętrzu. Za jego sprawą projektanci wprowadzają do pomieszczeń niezwykłą aurę i tworzą niepowtarzalny klimat, który stanowi o wyjątkowości wnętrza.

Nowoczesne lampy techniczne na ścianę charakteryzują się prostotą i elegancją zarazem. Cechuje je modna, minimalistyczna forma, która doskonale oddaje współczesne trendy w architekturze wnętrz. Ogromnym atutem produktów jest ich ponadczasowa kolorystyka. Na pierwszy plan wysuwają się takie barwy jak zawsze modna biel i czerń oraz aluminium. Lampy techniczne na ścianę oprócz swojej podstawowej funkcji pełnią też rolę dekoracyjną. Zarówno one, jak i emitowane przez nie światło potrafią dodać uroku każdemu wnętrzu.

Lampy techniczne na ścianę mogą być montowane w kuchni, salonie, jadalni, ale także na schodach i w ciągach komunikacyjnych. Wtopione w ścianę, skąd emitują wiązkę światła, prezentują się niezwykle efektownie. Zależnie od produktu mogą być montowane w betonie lub ścianie z cegły albo zabudowie z płyty kartonowo-gispowej.

Prezentowane w ofercie AZzardo lampy techniczne na ścianę mają rozmaite kształty, kolory i wzory. Szeroki wybór niekiedy bardzo różnych w formie produktów pozwala na dobór odpowiedniej obudowy oświetleniowej niemal do każdego wnętrza. To, co łączy wszystkie produkty z tej kategorii to unikalny design i perfekcyjne wykonanie. Dzięki wysokiej jakości wykorzystanych do produkcji materiałów lampy AZzardo odznaczają się trwałością oraz wysoką odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.