EIGER TRACK 3Line

Produkt dostępny

125,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn Podtynkowe
Rodzaj szyn Natynkowe
Wysokość (cm) 12
Ilość faz trójfazowa 230V
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Ilość źródła światła 1
Szerokość (cm) 6
Moc maksymalna 50W
Rodzaj gwintu GU10
Źródło światła w komplecie Nie
Napięcie 230V
Materiał Metal
Kąt świecenia 60°
Kąt regulacji 90°
Rodzaj lamp Lampa tuba, refelektor
Obrót 360°
System 3Line
Sposób montażu Standardowe
Rodzaj towaru Lampy
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie na szynoprzewodzie powinno być nie tylko praktyczne, ale też wpisywać się w nowoczesne aranżacje, stając się ich istotnym punktem estetycznym. Takie właśnie są proste i stylowe oprawy Eiger track 3 line.

Eiger track 3 line to niewielki reflektor do montażu na szynoprzewodzie trójfazowym. Do tej samej rodziny oprócz niego zaliczają się też dyskretne lampy natynkowe, utrzymane w tej samej stylistyce i wariantach barwnych.

Lampa na szynoprzewód sprawdza się jako praktyczne oświetlenie punktowe lub dekoracyjne (pojedyncze oprawy) lub w roli oświetlenia głównego lub strefowego (większa liczba lamp). Stosuje się ją w większości domowych wnętrz, a zwłaszcza w sypialniach, salonach i kuchniach. Niewielkie rozmiary sprawiają, że nadaje się także do ciągów komunikacyjnych, w tym nawet ciasnych korytarzy lub niewielkich przedpokojów. W perfekcyjnym dopasowaniu oświetlenia do indywidualnych potrzeb pomaga możliwość przesuwania opraw względem siebie na listwie oraz regulacja kąta świecenia lampy.

Prostota Eiger track 3 line pozwala na włączenie jej do większości popularnych obecnie stylów wnętrzarskich. Chętnie używa się tego produktu w aranżacjach minimalistycznych i nowoczesnych, w tym nawet w pomieszczeniach urządzonych w nurcie hi-tech. Oprócz tego warto zastosować ją w mniej futurystycznych przestrzeniach. Ciekawie ożywia choćby aranżacje klasyczne lub skandynawskie.

Eiger track 3 line to niewielka, cylindryczna oprawka, w której środku pozostawiono miejsce na pojedyncze źródło światła. Całość wykonano z trwałego metalu. Na naszej stronie lampa jest dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: jednolicie czarnej lub białej oraz w wariancie łączącym czerń z modnym obecnie złotem.

Reflektor Eiger track 3 line to praktyczne rozwiązanie, które wykorzystuje nowoczesną estetykę i wysoką funkcjonalnością, by stworzyć optymalne warunki oświetleniowe w niemal każdym wnętrzu.

* Pola wymagane