PETER 60 3000 MB Zobacz większe

PETER 60 3000 MATT BLACK

Produkt dostępny

505,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Klasa energetyczna Klasa energetyczna 4
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Minimalistyczne oświetlenie sprawdza się w wielu wnętrzach domowych. Również do łazienki można wprowadzić praktyczne rozwiązania, o syntetycznej, geometrycznej formie. Takie jak nasza lampa PETER 60 3000 MATT BLACK.

Kinkiet PETER 60 3000 MATT BLACK to niezmiernie proste rozwiązanie, z dużej rodziny produktów oświetleniowych. Najmniejsza oprawa PETER 60 3000 MATT BLACK w pomieszczeniach najczęściej przydaje się jako oświetlenie boczne uzupełniające lub zadaniowe. Wysoki współczynnik ochrony sprawia, że jest to wręcz idealna lampa łazienkowa do wykorzystania nad lustrem, by optymalnie doświetlić wymagającą przestrzeń i zapewnić warunki do wykonywania makijażu czy golenia się.

Lampa ścienna PETER 60 3000 MATT BLACK została wykonana z dbałością o najmniejsze detale. Odznacza się skrajnym uproszczeniem formy, przez co dobrze wpisuje się w łazienki minimalistyczne i nowoczesne, w których staje się ważnym elementem wyposażenia, o znaczeniu praktycznym i estetycznym. Niekiedy używa się też produktu w pomieszczeniach klasycznych, industrialnych lub skandynawskich.

Lampa łazienkowa PETER 60 3000 MATT BLACK to wydłużona, prostokątna oprawka, z trwałego aluminium, w kolorze czarnym matowym. W niej przewidziano miejsce dla zintegrowanego źródła światła LED, przykrytego dodatkowo białą osłoną z akrylu. Pozwala to skutecznie rozproszyć światło i zbudować nastrojowy klimat we wnętrzu.

Oprawa PETER 60 3000 MATT BLACK to połączenie funkcjonalności i estetyki w skutecznym doświetleniu wymagających wnętrz łazienkowych.

* Pola wymagane