Solvent S 60 TOP SMART WIFI Zobacz większe

Solvent S 60 TOP SMART WIFI

Produkt dostępny

899,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Minimalistyczny design i nowoczesne technologie w sterowaniu domowym oświetleniem łączą się w bestsellerowej lampie Solvent S 60 TOP SMART WIFI.

Plafon Solvent S 60 TOP SMART WIFI to nowoczesne rozwiązanie oświetleniowe, należące do szerokiej rodziny lamp sufitowych i wiszących, bardzo lubianych przez naszych klientów. Można stosować je pojedynczo lub wykorzystać większą ilość opraw dla zbudowania kompleksowego systemu oświetleniowego o wysokiej funkcjonalności. Dużą wygodę daje możliwość regulacji natężenia i temperatury barwowej oświetlenia.

Minimalistyczna lampa Solvent S 60 TOP SMART WIFI idealnie sprawdza się w pomieszczeniach nowoczesnych i hi-tech, w których staje się naturalnym uzupełnieniem aranżacji. Architekci wnętrz proponują również, aby zastosować tego typu produkty w przestrzeniach klasycznych i skandynawskich dla przełamania kanonów.

Najczęściej Solvent S 60 TOP SMART WIFI spełnia rolę oświetlenia głównego lub strefowego. Chętnie montuje się ją w większości domowych pomieszczeń – od kuchni i jadalni, przez salony i sypialnie, aż do korytarzy i przedpokojów.

Solvent S 60 TOP SMART WIFI składa się z szerokiej ramki metalowej, przymocowanej do podstawy. W centrum umieszczono pojedyncze, zintegrowane źródło światła LED, okryte taflą mlecznobiałego akrylu, co pozwala uzyskać efekt rozproszenia światła. W naszej ofercie lampa Solvent S 60 TOP SMART WIFI występuje w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i szarej.

Produkty z rodziny Solvent pozwalają na sterowanie zdalne. Najlepiej wykorzystać do tego aplikację Azzardo Smart na urządzenia mobilne. Dobrze sprawdza się także sterowanie głosowe przez Amazon Alexa lub Google Assistant. Opcjonalnie można wprowadzić zarządzanie oświetleniem za pośrednictwem pilota.

Solvent S 60 TOP SMART WIFI stanowi praktyczny i efektowny sposób na oświetlenie domowych wnętrz.

* Pola wymagane