Solvent S 110 TOP SMART WIFI Zobacz większe

Solvent S 110 TOP SMART WIFI

Produkt dostępny

2 199,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Okazały plafon Solvent S 110 TOP SMART WIFI idealnie sprawdza się w wielu przestrzeniach domowych i biurowych.

Lampa sufitowa Solvent S 110 TOP SMART WIFI należy do dużej rodziny produktów, które różnią się wielkością, kształtem I kolorami. Stosuje się je pojedynczo lub tworzy z nich rozbudowane zespoły oświetleniowe, idealnie doświetlające całe wnętrza. Dla uzyskania optymalnych efektów wiele osób chętnie stosuje praktyczną opcję regulowania temperatury barwowej i natężenia światła.

Minimalistyczny Solvent S 110 TOP SMART WIFI zazwyczaj bywa kojarzony z aranżacjami nowoczesnych i hi-tech. Wielu architektów wnętrz rekomenduje jednak montowanie tego typu lamp również w pomieszczeniach klasycznych i skandynawskich.

Zazwyczaj lampa sufitowa Solvent S 110 TOP SMART WIFI pełni funkcję oświetlenia głównego lub strefowego. Umieszcza się ją w większość domowych wnętrz. Szczególną popularnością cieszy się w salonach i sypialniach, choć niejednokrotnie można ją spotkać też w kuchniach lub nawet w przestronnych przedpokojach.

Solvent S 110 TOP SMART WIFI składa się z szerokiej, metalowej ramy, w której centrum umieszczono pojedyncze, zintegrowane źródło światła LED, przykryte taflą mlecznobiałego akrylu, przepuszczającego światło. W naszej ofercie produkt występuje w kolorze białym, czarnym lub szarym.

Lampy z rodziny Solvent mogą być sterowane zdalnie, przy pomocy praktycznych urządzeń takich, jak aplikacja Azzardo Smart na smartfony i tablety z systemem Android lub iOS. Produkt współpracuje też z popularnymi asystentami głosowymi – Google Assistant i Amazon Alexa. Opcjonalnie można również zarządzać lampami przy pomocy dedykowanego pilota.

Solvent S 110 TOP SMART WIFI idealnie sprawdza się do tworzenia przyjemnej wizualnie aranżacji oraz zbudowania w pełni praktycznego systemu oświetleniowego.

* Pola wymagane