Solvent S 80 PENDANT SMART WIFI Zobacz większe

Solvent S 80 PENDANT SMART WIFI + REMOTE CONTROL

Produkt dostępny

1 799,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Lampa wiszący Solvent S 80 PENDANT SMART WIFI łączy to, co najlepsze w klasycznym designie z nowoczesnymi technologiami zdalnego sterowania oświetleniem.

Lampy z rodziny Solvent odznaczają się uniwersalnym wzornictwem. Poszczególne modele różnią się między sobą wielkością, kształtem i kolorem. Przy ich pomocy można jednak zbudować efektywne i spójne wizualnie zespoły oświetleniowe do niemal każdej przestrzeni. Niezmiernie przydatna bywa regulacja natężenia i temperatury barwowej światła, dzięki której udaje się dopasować warunki oświetleniowe do bieżących potrzeb, a często też obniżyć zużycie energii, co daje wymierne oszczędności.

Solvent S 80 PENDANT SMART WIFI wpisuje się w nurty geometryczne, dlatego najchętniej stosuje się ją w aranżacjach nowoczesnych i hi-tech. Coraz częściej tego typu oprawy pojawiają się w pomieszczeniach klasycznych i skandynawskich.

Zazwyczaj Solvent S 80 PENDANT SMART WIFI pełni funkcję oświetlenia głównego lub doświetlenia wybranych stref we wnętrzu. Pojawia się najczęściej w salonach i sypialniach. Niekiedy trafia nad stół w jadalni lub wyspę kuchenną.

Solvent S 80 PENDANT SMART WIFI składa się z metalowej, kwadratowej ramki, na której od wewnętrznej strony umieszczono zintegrowane źródło światła LED, przykryte warstwą mlecznobiałego akrylu. Całość podwieszono na kilku linkach. Lampa występuje w trzech wersjach: białej, czarnej i szarej.

Wszystkie produkty z rodziny Solvent mogą być stosowane z urządzeniami do zdalnego sterowania. Najlepiej sprawdza się aplikacja Azzardo Smart, która pozwala na zarządzanie oświetleniem przez smartfona lub tablet. Inną opcją jest wykorzystanie asystentów głosowych (Google Assistant i Amazon Alexa), z którymi nasz produkt współpracuje. Oprócz tego istnieje opcja sterowania lampą Solvent S 80 PENDANT SMART WIFI za pośrednictwem pilota.

Solvent S 80 PENDANT SMART WIFI to nowoczesne i niezmiernie efektowne rozwiązanie oświetleniowe, które wpisuje się w bieżące trendy oraz pozwala zbudować funkcjonalną przestrzeń do życia i pracy.

* Pola wymagane