AZ5137 - NEO TRACK MAGNETIC DRIVER 100W BK.png Zobacz większe

NEO TRACK MAGNETIC DRIVER 100W BK

Produkt dostępny

269,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn Natynkowe
Wysokość (cm) 3
Ilość faz jednofazowa magnetyczna 48V
Głębokość 6,5 cm
Szerokość (cm) 21,5
Moc maksymalna 100W
Napięcie 230V / 48V
Materiał Metal
System Neo
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Funkcjonalny system szynoprzewodowy wymaga oprócz szyn i opraw oświetleniowych również wielu dodatkowych elementów. Kluczową rolę odgrywa w przypadku takiego rozwiązania odpowiedni zasilacz wysokiej jakości, jak NEO TRACK MAGNETIC DRIVER 100W BK.

Nasz sprawdzony NEO TRACK MAGNETIC DRIVER 100W BK to zasilacz przeznaczony dla systemu Neo i szyn jednofazowych magnetycznych, montowanych natynkowo. Urządzenie pozwala zapewnić zasilanie w całym systemie, by można było zbudować funkcjonalne oświetlenie rozmaitych przestrzeni.

NEO TRACK MAGNETIC DRIVER 100W BK wykonano z trwałego metalu. Produkt występuje w uniwersalnym kolorze czarnym, dzięki czemu da się łatwo połączyć go choćby z szynami, łącznikami, maskownicami, dostępnymi w naszej ofercie na stronie AZzardo. Tak tworzy się nie tylko funkcjonalny i bezpieczny, ale też spójny wizualnie system oświetleniowy, sprawdzający się w większości wnętrz i aranżacji nowoczesnych.

NEO TRACK MAGNETIC DRIVER 100W BK to rozwiązanie w atrakcyjnej cenie, pozwalające na bezpieczne zasilenie oświetlenia na szynoprzewodzie.

* Pola wymagane