Filtry

Stopień zabezpieczenia <

Ilość źródła światła <

Klasa energetyczna <

Napięcie <

Żarówki w komplecie <

Ruchome źródło światła <

Regulacja wysokości <

LED ready <

Promocje

Wiszące Jest 20 produktów.
1 - 20 z 20 produktów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Lampy wiszące

Lampy wiszące to w architekturze wnętrz symbol tego, co nowoczesne i eleganckie. Czasy zamkniętej na resztę domu kuchni, w której nad całą powierzchnią króluje zaledwie jedna zawieszona u sufitu lampa, bezpowrotnie odeszły do lamusa. Dziś większość kuchni urządzonych w nowoczesnym stylu to otwarte na salon i jadalnie, duże, przestronne i dobrze rozplanowane pomieszczenia. Nawet jeśli zdarzają się wśród nich takie niewielkich rozmiarów lub zaledwie aneksy kuchenne to, dzięki temu, że w ich wystroju zastosowano nowoczesne lampy wiszące, doskonale wpisują się w modne dzisiaj aranżacje, będąc przy tym w pełni funkcjonalnymi i eleganckimi pomieszczeniami.

Dziś kuchnia to już nie tylko wnętrza, w których przygotowuje się posiłki. Obecnie jest to też miejsce, gdzie odbywają się spotkania ze znajomymi i rodziną, a niekiedy także komfortowe miejsce do pracy. Ich wielozadaniowość możliwa jest dzięki zastosowaniu różnego rodzaju oświetlenia, które często w tej otwartej przestrzeni umożliwia wyznaczenie różnych stref funkcjonalnych. Niebagatelną rolę odgrywają tu właśnie lampy wiszące. Zawieszone w kuchni lub jadalni nad stołem, przy którym spożywamy posiłki i spotykamy się ze znajomymi, doskonale akcentują to miejsce, czyniąc je jednocześnie bardzo klimatycznym i w pełni funkcjonalnym. Ich zastosowanie pozwala na dobre oświetlenie stołu, podnosząc komfort spędzanego przy nim czasu i tworząc przyjemną i przytulną atmosferę. Co czyni lampy wiszące wyjątkowymi na tle innego rodzaju oświetlenia? Przede wszystkim regulacja wysokości ich zawieszenia, co stwarza możliwość dostosowania do własnych preferencji.

Jednak nowoczesne lampy wiszące to nie tylko funkcjonalny element wystroju wnętrza. Świetnie sprawdzają się również jako dekoracja i mogą stanowić prawdziwą ozdobę pomieszczenia. Dzięki dostępności szerokiego asortymentu, charakteryzującego się rozmaitym designem, kolorem oraz rodzajem materiału bez problemu można połączyć je z innymi elementami wystroju, tworząc przy tym niezwykle piękne, eleganckie i gustowne aranżacje.