SAGA TRACK MAGNETIC 12W MILKY120 CCT SMART Zobacz większe

Prezentacja wideo

Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 12W MILKY120 CCT BLUETOOTH SMART

Produkt dostępny

299,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn Podtynkowe
Rodzaj szyn Podtynkowe easyfix (żabki/moutingplate)
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Rodzaj szyn Natynkowe
Bluetooth Tak
Rodzaj szyn Podtynkowe do sufitów napinanych
Wysokość (cm) 2,5
Ilość faz jednofazowa magnetyczna 48V
Głębokość 2,2 cm
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Ilość źródła światła 1
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Szerokość (cm) 30
Moc maksymalna 12W
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Ściemniacz Tak
CCT regulacja barwy światła tak
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Źródło światła w komplecie Tak
Lumeny 600
Lumeny 550
Temperatura barwowa 3000-6000K
Napięcie 48V
Materiał Metal
Kąt regulacji 120°
Rodzaj lamp Lampa liniowa
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
Lampy ściemnialne SMART Tak
System Alfa
Rodzaj towaru Lampy
Sterowanie włącznikiem/sciemniaczem ściennym Bluetooth Opcjonalnie
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne systemy szynoprzewodowe chętnie stosuje się w rozmaitych wnętrzach. Tradycyjnie trafiają oczywiście do lokali użytkowych i biurowych. Coraz częściej jednak stanowią podstawę oświetlenia w modnych przestrzeniach mieszkalnych, w których wielu naszych klientów stawia na lampy Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 12W MILKY120 CCT SMART.

Lampa Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 12W MILKY120 CCT SMART to jeden z wielu produktów, należących do tej szerokiej i bardzo lubianej grupy minimalistycznych lamp na szynoprzewody. Prezentowane rozwiązanie może być używane z szynami jednofazowymi magnetycznymi w systemie Alfa. Najczęściej pełni funkcję oświetlenia strefowego (pojedyncza oprawa), choć użycie kilku lamp na szynoprzewodzie pozwala równomiernie doświetlić całe wnętrze – zwłaszcza gdy zadba się o odpowiednie rozmieszczenie ich względem siebie na przewodzie. Wielką pomocą w budowaniu właściwego klimatu bywa możliwość regulowania temperatury barwowej i natężenia światła.

Produkt Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 12W MILKY120 CCT SMART pozwala na sterowanie zdalne. Może się ono odbywać za pośrednictwem naszej aplikacji AZzardo Smart (również opcja parowania lamp i sterowania grupami oświetleniowymi) lub opcjonalnie specjalnego pilota (Bluetooth). Zwiększa to funkcjonalność i sprawia, że rozwiązanie staje się jeszcze wygodniejsze i łatwo dopasowuje się do indywidualnych potrzeb.

Model stosuje się w aranżacjach minimalistycznych, skandynawskich, klasycznych i industrialnych. Świetnie sprawdza się jako oświetlenie do większości pomieszczeń – kuchni, salonu, jadalni, sypialni, a także ciągów komunikacyjnych (przedpokojów, korytarzy). Stosuje się go również chętnie w oświetleniu biur i lokali usługowych.

Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 12W MILKY120 CCT SMART to prosta, metalowa oprawka w kolorze czarnym, o mocno wydłużonym kształcie, mocowana do szynoprzewodu. W jej wnętrzu osadzono energooszczędne, zintegrowane źródło światła LED, przykryte białą osłoną, co pozwala rozproszyć światło.

Lampa liniowa Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 12W MILKY120 CCT SMART to nowoczesny sposób na praktyczne i estetyczne oświetlenie wnętrz.

* Pola wymagane