PETER 90 4000 MATT BLACK Zobacz większe

PETER 90 4000 MATT BLACK

Produkt niedostępny

635,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Klasa energetyczna Klasa energetyczna 4
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Minimalistyczne oświetlenie łazienkowe to praktyczne rozwiązanie, które sprawdza się w większości współczesnych wnętrz. Trzeba tylko postawić na trwałe produkty, jak choćby nasza PETER 90 4000 MATT BLACK.

Kinkiet PETER 90 4000 MATT BLACK to średniej wielkości produkt, należący do szerokiej rodziny lamp, które cieszą się wielką sympatią naszych klientów. Wyróżnia go wysoki współczynnik ochrony IP, dzięki czemu oprawa najczęściej bywa wykorzystywana w łazienkach, jako oświetlenie zadaniowe, doświetlające przestrzeń wokół lustra (montaż powyżej tafli). Zapewnia dobry poziom oświetlenia strefy, odpowiedni do wykonywania nawet bardzo precyzyjnych zadań wzrokowych.

PETER 90 4000 MATT BLACK odznacza się skrajnym uproszczeniem oprawy, co jednoznacznie łączy ten produkt z nurtem nowoczesnym i minimalistycznym w aranżacji łazienek. Chętnie wprowadza się ją również do pomieszczeń klasycznych, industrialnych lub skandynawskich, w których staje się ważnym elementem wystroju przestrzeni.

PETER 90 4000 MATT BLACK to mocno wydłużona, prostokątna oprawka z trwałego aluminium w odcieniu matowej czerni. Osadzono w niej zintegrowane źródło światła LED, przykryte białą, akrylową osłoną, rozpraszającą światło. Pozwala to uzyskać nastrojowy klimat i komfortowe warunki do korzystania z wnętrza.

Lampa łazienkowa PETER 90 4000 MATT BLACK to nowoczesny i energooszczędnym sposób na ciekawe i funkcjonalne oświetlenie wymagającego wnętrza.

* Pola wymagane