SAGA TRACK MAGNETIC 20W MILKY120 CCT SMART Zobacz większe

Prezentacja wideo

Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 20W MILKY120 CCT BLUETOOTH SMART

Produkt dostępny

359,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn Natynkowe
Bluetooth Tak
Rodzaj szyn Podtynkowe do sufitów napinanych
Rodzaj szyn Podtynkowe
Rodzaj szyn Podtynkowe easyfix (żabki/moutingplate)
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Wysokość (cm) 2,5
Ilość faz jednofazowa magnetyczna 48V
Głębokość 2,2 cm
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Ilość źródła światła 1
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Szerokość (cm) 60
Moc maksymalna 20W
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Ściemniacz Tak
CCT regulacja barwy światła tak
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Źródło światła w komplecie Tak
Lumeny 1200
Temperatura barwowa 3000-6000K
Napięcie 48V
Materiał Metal
Kąt świecenia 120°
Rodzaj lamp Lampa liniowa
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
Lampy ściemnialne SMART Tak
System Alfa
Rodzaj towaru Lampy
Sterowanie włącznikiem/sciemniaczem ściennym Bluetooth Opcjonalnie
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne oświetlenie szynoprzewodowe bywa nie tylko praktyczne, ale też wpisuje się we współczesne kanony estetyczne. Z tego powodu lampy, które do tej pory uważano za rozwiązanie techniczne do biur i lokali usługowych, równie chętnie montuje się w przestrzeniach mieszkalnych. Przykładem tego jest nasza Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 20W MILKY120 CCT SMART.

Lampa liniowa Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 20W MILKY120 CCT SMART należy do dużej rodziny produktów przeznaczonych do montażu na szynoprzewodach. Prezentowane rozwiązanie wykorzystuje się w ramach systemów Alfa jednofazowych magnetycznych i może służyć jako oświetlenie strefowe (jedna lampa) lub równomierne doświetlenie całego wnętrza – w zależności od liczby lamp i ich rozmieszczenia na szynoprzewodach. Wielką pomocą w optymalnym dopasowaniu warunków bywa opcja regulowania temperatury barwowej i natężenia światła emitowanego przez lampę.

Sterowanie lampami Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 20W MILKY120 CCT SMART może się odbywać zdalnie. Służy do tego między innymi nasza aplikacja AZzardo Smart, pozwalająca między innymi na parowanie lamp i sterowanie większymi grupami oświetleniowymi. Opcjonalnie nasi klienci mogą skorzystać ze specjalnego pilota (Bluetooth).

Minimalistyczny design sprawia, że oprawa idealnie wpisuje się w większość nurtów wnętrzarskich. Świetnie prezentuje się choćby w przestrzeniach nowoczesnych, industrialnych i skandynawskich. Przydaje się także do rozjaśnienia wnętrz klasycznych. Montuje się ją w większości wnętrz domowych, w tym choćby w kuchniach, salonach i sypialniach, a także w korytarzach i przedpokojach

Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 20W MILKY120 CCT SMART to mocno wydłużona, metalowa oprawka w kolorze czarnym, w której osadzono pojedyncze, zintegrowane źródło światła, przykryte białą osłoną, pozwalające na skuteczne doświetlenie przestrzeni, przy znacznie mniejszym zużyciu energii niż klasyczne żarówki.

Lampy liniowe Alfa SAGA TRACK MAGNETIC 20W MILKY120 CCT SMART to ponadczasowe rozwiązanie, które posłuży w optymalnej kondycji przez długie lata.

* Pola wymagane