SKYE TRACK MAGNETIC 12W Zobacz większe

Alfa SKYE TRACK MAGNETIC 12W

Produkt dostępny

449,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Ilość źródła światła 1
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Żywotność 25000h → 2,7h/24h
Moc lampy LED 12W
Materiał Metal / Aluminium X
Napięcie 230V
Włącz/Wyłącz ≥ 15000x
Rodzaj lamp Lampy wiszące
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Rodzaj montażu Natynkowe
Rodzaj montażu Podtynkowe
System Alfa
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie na szynoprzewodzie cieszy się coraz większą popularnością nie tylko w biurach i sklepach, ale także w domach prywatnych. Oprócz standardowych produktów o prostej formie, pojawia się coraz więcej designerskich rozwiązań, jak nasza SKYE TRACK MAGNETIC 12W.

Lampa wisząca do szynoprzewodu SKYE TRACK MAGNETIC 12W należy do szerokiej rodziny nowoczesnych produktów oświetleniowych natynkowych i do montażu na szynoprzewodach. Można zawieszać je pojedynczo lub łączyć w duże zespoły, by kompleksowo doświetlić całą przestrzeń, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Wiele osób chętnie przesuwa lampy względem siebie na szynoprzewodzie, dzięki czemu da się łatwo dopasować warunki do aktualnej sytuacji.

Minimalistyczna SKYE TRACK MAGNETIC 12W to lampa o mocno futurystycznej formie. Świetnie komponuje się z aranżacjami nowoczesnymi i hi-tech. Niekiedy stosuje się ją do ożywienia przestrzeni klasycznych lub skandynawskich. Produkt montuje się nad stołem w jadalni lub wyspą kuchenną. Może również trafić nad zestaw mebli wypoczynkowych w salonie jako praktyczne oświetlenie główne lub strefowe.

SKYE TRACK MAGNETIC 12W to niewielka kulista oprawa z pojedynczym, zintegrowanym źródłem światła, zawieszona na długim przewodzie, zamontowanym na szynoprzewodzie (systemy jednofazowe). Oprawę wykonano z trwałego aluminium w dwóch uniwersalnych kolorach białym lub czarnym.

SKYE TRACK MAGNETIC 12W to efektowne rozwiązanie oświetleniowe do modnych aranżacji, które cieszy się olbrzymią popularnością wśród użytkowników prywatnych i dekoratorów wnętrz.

* Pola wymagane