SKYE TRACK MAGNETIC 12W Zobacz większe

Alfa SKYE TRACK MAGNETIC 12W

Produkt dostępny

449,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-72H

Zawsze darmowa dostawa

3 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP 20 IP
Ilość źródła światła 1
Rodzaj gwintu LED zintegrowany
Moc lampy LED 12W
Żywotność 25000h → 2,7h/24h
Włącz/Wyłącz ≥ 15000x
Rodzaj lamp Lampy wiszące
Napięcie 230V
Materiał Metal/Aluminium
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
System Alfa
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie na szynoprzewodzie cieszy się coraz większą popularnością nie tylko w biurach i sklepach, ale także w domach prywatnych. Oprócz standardowych produktów o prostej formie, pojawia się coraz więcej designerskich rozwiązań, jak nasza SKYE TRACK MAGNETIC 12W.

Lampa wisząca do szynoprzewodu SKYE TRACK MAGNETIC 12W należy do szerokiej rodziny nowoczesnych produktów oświetleniowych natynkowych i do montażu na szynoprzewodach. Można zawieszać je pojedynczo lub łączyć w duże zespoły, by kompleksowo doświetlić całą przestrzeń, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Wiele osób chętnie przesuwa lampy względem siebie na szynoprzewodzie, dzięki czemu da się łatwo dopasować warunki do aktualnej sytuacji.

Minimalistyczna SKYE TRACK MAGNETIC 12W to lampa o mocno futurystycznej formie. Świetnie komponuje się z aranżacjami nowoczesnymi i hi-tech. Niekiedy stosuje się ją do ożywienia przestrzeni klasycznych lub skandynawskich. Produkt montuje się nad stołem w jadalni lub wyspą kuchenną. Może również trafić nad zestaw mebli wypoczynkowych w salonie jako praktyczne oświetlenie główne lub strefowe.

SKYE TRACK MAGNETIC 12W to niewielka kulista oprawa z pojedynczym, zintegrowanym źródłem światła, zawieszona na długim przewodzie, zamontowanym na szynoprzewodzie (systemy jednofazowe). Oprawę wykonano z trwałego aluminium w dwóch uniwersalnych kolorach białym lub czarnym.

SKYE TRACK MAGNETIC 12W to efektowne rozwiązanie oświetleniowe do modnych aranżacji, które cieszy się olbrzymią popularnością wśród użytkowników prywatnych i dekoratorów wnętrz.

* Pola wymagane