Solvent SMART R 60 TOP Zobacz większe

Solvent R 60 TOP SMART WIFI

Produkt dostępny

899,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Plafony Solvent R 60 TOP SMART WIFI cieszą się olbrzymią popularnością wśród naszych klientów, ze względu na praktyczne połączenie nowoczesnych technologii w sterowaniu oświetleniem i ciekawego designu.

Lampa sufitowa Solvent R 60 TOP SMART WIFI zalicza się do szerokiej rodziny produktów typu smart, które chętnie wybierają nasi klienci. Przy ich pomocy tworzy się funkcjonalne oświetlenie do każdego domowego wnętrza. Można postawić na pojedyncze oprawy lub zbudować kompleksowe systemy oświetleniowe, zwiększające komfort korzystania z domowych wnętrz. Niezmiernie przydatna bywa opcja regulacji kluczowych parametrów światła: natężenia i temperatury barwowej.

Solvent R 60 TOP SMART WIFI bywa wykorzystywana w większości modnych aranżacji. Wpisuje się w nie łatwo dzięki uniwersalnej formie. Bywa montowana w pomieszczeniach klasycznych, nowoczesnych i skandynawskich, stając się w nich praktycznym oświetleniem i przyjemną ozdobą.

Zazwyczaj plafony Solvent R 60 TOP SMART WIFI pełnią rolę oświetlenia głównego lub strefowego. Mogą być montowane w salonach, sypialniach i kuchniach, choć coraz częściej wykorzystuje się je jako oświetlenie do przedpokojów i na klatki schodowe.

Solvent R 60 TOP SMART WIFI składa się z szerokiego, metalowego pierścienia, umocowanego do podstawki. Na jego wewnętrznej stronie znajduje się zintegrowane źródło światła LED, osłonięte mlecznobiałym akrylem, dzięki czemu uzyskuje się bezpieczne dla wzroku światło rozproszone. Lampa występuje w trzech modnych wariantach barwnych: białym, czarnym i szarym.

Produkty z rodziny Solvent pozwalają na zdalne sterowanie oświetleniem. Może się to odbywać poprzez aplikację Azzardo Smart na urządzenia mobilne lub za pośrednictwem Amazon Alexa i Google Assistant. Opcjonalnie da się też wykorzystać dedykowane piloty.

Solvent R 60 TOP SMART WIFI ciekawy design i wygoda użytkowania sprawiają, że lampa Solvent R 60 TOP SMART WIFI sprawdza się w wielu wnętrzach domowych lub biurowych.

* Pola wymagane