AZ5280 - GAMMA SANGRIA URG TRACK MAGNETIC 5MM 6W CCT BLUTOOTH BK.png Zobacz większe

Prezentacja wideo

GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 6W CCT BLUETOOTH SMART

Produkt niedostępny

259,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Wysokość (cm) 2,8
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Głębokość 2,6 cm
Ilość źródła światła 1
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Współczynnik oddawania barw RA≥90
Szerokość (cm) 11,6
Moc maksymalna 6W ±10%
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
CCT regulacja barwy światła tak
Ściemniacz Tak
Lumeny 3000K: 115 4000K: 100 6000K: 89
Temperatura barwowa 2700-6000K
Materiał Aluminium
Napięcie 48V
Kąt świecenia 50°
Rodzaj lamp Lampa tuba, refelektor
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
System Gamma
Bluetooth Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Coraz więcej osób decyduje się na wykorzystanie oświetlenia na szynoprzewodach nie tylko w miejscach użyteczności publicznej i centrach handlowych, ale też w domach prywatnych. Szczególną popularnością cieszą się rozwiązania z efektownymi lampami najwyższej jakości, jak choćby nasz reflektor GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 6W CCT BLUETOOTH BK.

Lampa tuba GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 6W CCT BLUETOOTH BK należy do dużej rodziny produktów montowanych na szynoprzewodach. Wybrany model przeznaczono dla listew jednofazowych magnetycznych. Niekiedy produkt stosuje się pojedynczo (oświetlenie zadaniowe i dekoracyjne), choć częściej spotyka się rozbudowane systemy z kilkoma oprawami na jednej listwie. Za optymalne doświetlenie strefy odpowiada możliwość niemal dowolnego rozmieszczenia lamp na szynach, a także opcja regulowania temperatury barwowej i natężenia światła.

Sterowanie lampami odbywa się metodą tradycyjną lub zdalnie (BlueTooth lub sieć WiFi), również za pośrednictwem naszej wygodnej aplikacji AZzardo Smart. Do wyboru jest również opcjonalne sterowanie dedykowanym pilotem.

Minimalistyczna GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 6W CCT BLUETOOTH BK wpisuje się w nurt wnętrz minimalistycznych, o geometrycznym wykończeniu. Świetnie sprawdza się zatem w aranżacjach skandynawskich, hi-tech czy boho. Można również zastosować ją w pomieszczeniach klasycznych czy industrialnych.

GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 6W CCT BLUETOOTH BK to niewielka ramka z aluminium w kolorze czarnym, osadzona na małej podstawce, przytwierdzanej do szynoprzewodu. W jej środku znajduje się energooszczędne, zintegrowane źródło światła LED.

Wykorzystanie we wnętrzach produktów takich, jak GAMMA SANGRIA UGR TRACK MAGNETIC 5mm 6W CCT BLUETOOTH BK, to sposób na komfortowe, bezpieczne i naprawdę energooszczędne oświetlenie.

* Pola wymagane